Harmonogram, kursy i marża Parimatch

Jeśli chodzi o malowanie, Parimatch radzi sobie świetnie. Bukmacher cieszy swoich graczy nie tylko zakładami na główne wyniki, ale także dużą liczbą dodatkowych rynków. Radzimy zwrócić szczególną uwagę na dodatkowe wyniki, w których można znaleźć ogromną ilość ciekawych ofert. Klikając w tę sekcję, otrzymasz pełny harmonogram wydarzenia sportowego.

W tak ważnym dla każdego gracza aspekcie, jakim są współczynniki, https://parimatch-pl.club/ trudno przypisać liderom rynku, ponieważ wskaźniki są średnie. Bukmacher ma jednak kilka ciekawych ofert, w ramach których można obstawiać po podwyższonych kursach. marża waha się od 4 do 13%.

Po pierwsze, jest to specjalna linia „Express +”, która zawiera dopasowania ze zwiększonymi cudzysłowami. Nadaje się dla tych, którzy lubią grać w parlay: w ramach oferty możesz zrobić parlay z co najmniej 3 wydarzeniami.

Po drugie, jest to opcja zamówienia współczynnika. Jeśli planujesz postawić więcej niż 1000 $, możesz zamówić u bukmachera wycenę o 10% wyższą niż oferowana. Parimatch zaakceptuje Twoją ofertę, jeśli będzie ona porównywalna z ofertami zagranicznych firm bukmacherskich. Jednocześnie bądź przygotowany na to, że bukmacher może częściowo zaspokoić Twoją ofertę lub nie przyjąć całej kwoty zakładu.

Piłka nożna Parimatch

Najpopularniejsze zakłady piłkarskie w Parimatch. Linia piłkarska obejmuje ogromną liczbę turniejów, w tym zawodów regionalnych, a malowanie jest bardzo zmienne i wysokiej jakości. Standard aukcji, poza głównymi wynikami, obejmuje dużą ofertę handicapów i sum, w tym zakłady na indywidualne sumy. Bliżej początku meczu bukmacher dodaje nowe rynki, dzięki czemu oferta staje się bardziej zróżnicowana. Doskonała oferta na obstawianie wskaźników statystycznych: oprócz żółtych i czerwonych kartek można obstawiać posiadanie piłki, faule, strzały na słupek bramki i inne wskaźniki.

Na mecze czołowych lig europejskich bukmacher oferuje niewielką marżę – około 5%, która przed rozpoczęciem meczu jest obniżona do 2-2,5%. W meczach innych dywizji marża waha się na dwóch poziomach: 5–5,5% i 7,5–8%.

Możesz również polubić…