ANSCars – wypożyczalnia samochodów osobowych i sportowych

Branża wypożyczalni samochodów to gałąź rynku motoryzacyjnego w ostatnich latach rozwijająca się w naszym kraju w zaskakującym tempie. Często jednak wypożyczalnie profilują swoją działalność, oferując konkretny warianty usług – auta miejskie, hybrydowe, luksusowe, samochody transportowe czy wyjątkowe modele, w których pojedziemy do ślubu czy na inną niezapomnianą uroczystość. ANSCars to krakowska firma z kilkuletnim doświadczeniem w branży wynajmu samochodów, której celem pozostaje ciągły rozwój i poszerzanie swojej oferty, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wypożyczalnia działa na terenie małopolski i podkarpacia, proponując szeroki wachlarz aut osobowych i sportowych, ale również tych do ślubu czy 9-osobowych busów, które idealnie sprawdzą się na grupowe wypady.

ANSCars – najpopularniejsze modele i pakiety

We flocie ANSCars znalazła się cała gama zróżnicowanych modeli aut osobowych i sportowych. Dzielimy je na kilka kategorii – od segmentu A, w którym mieszczą się ekonomiczne, miejskie samochody dla 4 osób, przez segmenty B, C, C+ i D, do których zaliczamy modele większe, z 5 miejscami i pojemniejszym bagażnikiem, po SUVy czy auta z segmentów M i R – idealne na grupową wycieczkę. Posiadamy też wybór nietuzinkowych aut sportowych premium, które świetnie sprawdzą się jako środek transportu na imprezę weselną czy inną wyjątkową uroczystość. Flagowe z nich to – Audi RS3 8Y, Mercedes A45s AMG czy Toyota GR Supra.

Wypożyczalnia samochodów Kraków – obsługa klienta to dla nas priorytet

ANSCars wypożyczalnia samochodów Kraków pragnie stale modernizować zakres obsługi klienta, wychodząc poza to, co do tej pory uznaje się za standard dla wypożyczalni samochodowych. Pracujemy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, by służyć pomocą zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Podstawiamy swoje samochodu w dowolnym wskazanym przez klienta miejscu na terenie małopolski i podkarpacia. W ANSCars dokonasz rezerwacji interesującego Cię pojazdu w 100% online, za pośrednictwem naszej aplikacji. Wynajem samochodu nigdy dotąd nie był tak prosty i przyjemny. Gwarantujemy pełny pakiet ubezpieczeniowy, zrywamy z popularnym w innych wypożyczalniach limitem kilometrów.

Karta podarunkowa ANSCars – idealny pomysł na prezent

Chcesz sprawić oryginalny prezent miłośnikowi 4 kółek? Idealnie sprawdzi się karta podarunkowa ANSCars, którą szczęśliwiec opłaci wynajem swojego wymarzonego samochodu.

Możesz również polubić…