Czy kupno Volvo będzie dobrym wyborem?

Zamierzasz wymienić samochód, lecz wahasz się jeszcze przed dokonaniem wyboru? Marzysz o szybkim, komfortowym i bezawaryjnym aucie? Liczysz na bezpieczną i bezproblemową jazdę? Żaden problem, prosta sprawa. Wybór samochodu to przecież czysta przyjemność i zabawa! Nie wiesz, jaką markę wybrać i na jaki model się zdecydować? Nie wiesz, czego szukać i czym się kierować? Z nami nie zabłądzisz. Na pewno sobie poradzimy i wszystko, czego szukasz, w jedno auto połączymy. Jakie auto łączy bezpieczeństwo i wygodę? Czy Volvo będzie dobrym wyborem?

Volvo w rankingach i testach bezpieczeństwa

Szukając nowego auta, chcielibyśmy znaleźć model bezawaryjny, niezawodny i komfortowy. Ponieważ auto powinno być również ekonomiczne, bezpieczne, solidne i wytrzymałe, są pewne marki, które prowadzą tu już na starcie. Choć każdy z nas podejmuje decyzję indywidualnie, kierując się swoim gustem i własnymi potrzebami, warto zapoznać się również z rankingami i crash-testami.

Analizując raporty z ostatnich lat, można wywnioskować, że dealer Volvo ma powody, by świętować! W niezależnych rankingach i testach zderzeniowych Volvo zawsze zajmuje wysokie miejsce. Szwedzka marka słynie bowiem z tego, że na pierwszym miejscu stawia zawsze wytrzymałość, jakość i bezpieczeństwo. Wśród najmniej awaryjnych modeli wyszczególnić też należy Volvo XC40, Volvo XC60, Volvo S80, Volvo V40 i Volvo V60. Każdy model otrzymuje najwyższe wyniki i imponujące noty pod względem bezpieczeństwa i niezawodności. Wniosek jest zatem prosty i oczywisty – Volvo to samochód komfortowy, bezpieczny i niezawodny.

Jakie układy i systemy wspomagające znajdziemy w Volvo?

Jak informuje dealer Volvo, auta naszpikowane są elektroniką, która ostrzega i wspomaga kierowców. Obecność nowoczesnych układów i systemów wspomagających ma zapobiegać wypadkom na drodze. Modele wyposażone są w układ awaryjnego hamowania przed przeszkodą, w celu uniknięcia lub złagodzenia skutków zderzenia. System City Safety najpierw ostrzega przed niebezpieczeństwem, a następnie automatycznie hamuje przed nadjeżdżającym pojazdem. W standardzie znajdziemy również radar z kamerą, który wykrywa rowerzystów, pieszych i duże zwierzęta. Nie przeszkadzają mu światła mijania ani całkowita ciemność. Co jeszcze dealer Volvo ma nam do zaoferowania?

Podczas długiej jazdy przyda się również inteligentny tempomat, który utrzymuje bezpieczną odległość od pojazdu jadącego przed nami, w razie potrzeby samodzielnie zatrzyma auto i rozpędzi je ponownie do zaprogramowanej wcześniej prędkości. Co więcej, w podstawowym wyposażeniu niektórych modeli znajdziemy również system rozpoznający znaki drogowe i układ utrzymujący samochód na właściwym torze, a także funkcję ostrzegającą o dekoncentracji kierowcy. Inżynierowie i producenci samochodów Volvo dokładają wszelkich starań, aby auta były coraz lepsze i coraz bezpieczniejsze. Coraz więcej układów i innowacyjnych systemów znajdziemy w standardowym wyposażeniu. Zawsze warto jednak przejrzeć i rozważyć też opcje dodatkowe, które dealer Volvo może nam doradzić. Wszystko ma bowiem duży wpływ na nasze bezpieczeństwo, na komfort jazdy i koszty eksploatacji pojazdu. Volvo przyzwyczaiło nas już do tego, że łączy w sobie bezpieczeństwo i wygodę. Dlatego, jeśli nie wiesz, jaką markę wybrać i na jaki model się zdecydować, samochody marki Volvo są zawsze dobrym wyborem.

Możesz również polubić…