Czym wyróżniają się samochody Mitsubishi

Marek samochodów na rynku jest wiele jednak nie każda jest taka sama, by poznać nieco lepiej markę samochodu, warto przyjrzeć się jej bliżej i sprawdzić czym tak naprawdę się wyróżnia na tle konkurencji. Marka Mitsubishi jest jedną z lepiej rozpoznawalnych marek na rynku jednak czym wyróżniają się samochody Mitsubishi?

Czym wyróżniają się samochody Mitsubishi?

Samochody Mitsubishi to produkt Mitsubishi Motors Corporation, która jest graczem o zasięgu międzynarodowym. Jej produkty są znane na całym świecie, choć siedziba firmy mieści się w Tokio. Samochody marki to odzwierciedlenie wizji marki, którą jest wprowadzanie nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań wraz z myślą “Drive Your Ambition”. Pojazdy są więc stale udoskonalane, a użytkownicy mogą znaleźć w autach Mitsubishi najnowsze technologie oraz wiele udogodnień, czyniących jazdę autem prawdziwą przyjemnością. 

Samochody Mitsubishi wyróżnia także doskonała stylistyka, która idealnie wpasowuje się w miejski styl. Auta dotrzymują kroku się w szybkiemu stylu życia, nie tracą przy tym na wytrzymałości oraz charakterze. Użytkownicy mieli okazję zapoznać się już flotą SUV-ów, a także pick-up’ów oraz samochodów hybrydowych i elektrycznych ładowanych z pomocą gniazdka PHEV. 

Nowe samochody Mitsubishi

Marka Mitsubishi wychodząc na przeciwko zapotrzebowaniu klientów wprowadza nowe modele, które są produkowane w Europie. Nowe samochody Mitsubishi, które pojawią się na rynku w 2023 roku, będą produkowane razem z francuskim koncernem Renault. Współpraca ta zaowocuje produkcją aut, które będą budowane na identycznych platformach jednak z cechami indywidualnymi dla marki Mitsubishi. Co więcej, nowe modele będą jeszcze bardziej proekologiczne przez to, że zostaną wyprodukowane w zgodzie z obecnymi normami Unii Europejskiej w zakresie dopuszczalnej emisji. Wszystkie wprowadzone rozwiązanie przez Mitsubishi Motors Corporation mają na celu byie bardziej konkurencyjnym dla europejskiego konsumenta. Na jakości oczywiście nie stracą, a wręcz zyskają działanie posprzedażowe oraz sprzedaż części zamiennych oraz akcesoriów.

Premierowy model Mitsubishi w 2021 roku

Mówiąc o nowych samochodach Mitsubishi nie może zabraknąć premierowego modelu Mitsubishi Eclipse Cross PHEV. Model ten pojawił się już w 2021 roku i był nie małą rewolucją na rynku samochodowym. Omawiany model jest SUV-em coupe plug-in, który został wyposażony w wiele udogodnień klasy Premium. Warto tutaj wspomnieć o takich udogodnieniach jak tempomat adaptacyjny z radarem, BSW, RCTA, podgrzewana kierownica, ale to nie koniec niespodzianek. Kolejne atuty nowego modelu Mitsubishi to między innymi także head–up display, wyświetlacz SDA z interfejsami CarPlay. Mitsubishi Eclipse Cross PHEV posiada także napęd 4×4 elektryczny oraz hybrydowy, który użytkownik może naładować już w zaledwie 25 minut. Auto posiada także dodatkowy system chłodzenia, co zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa w trakcie ładowania baterii. Najnowszy samochód Mitsubishi jest także bardzo oszczędny. Koszty jego utrzymania są nawet 3 razy niższe niż w przypadku spalinowej wersji.

Możesz również polubić…